Eurotrad

Eurotrad Zakres usług Doświadczenie Wiarygodność Kontakt

Tłumaczenia konferencyjne: symultaniczne, konsekutywne, "szeptanka", obsługa indywidualnych potrzeb klientów.
EUROTRAD oferuje kompletną obsługę tłumaczeniową spotkań, konferencji, kongresów niezależnie od dziedziny i miejsca ich organizacji, oddając do dyspozycji klienta pojedynczych wykonawców lub też starannie dobrane zespoły tłumaczy o właściwym profilu specjalizacji. Oferuje również klientowi możliwość wynajmu sprzętu do tłumaczenia symultanicznego oraz nagłośnienia pomieszczeń.
EUROTRAD to firma mobilna, gotowa nie tylko stawić się o wyznaczonym czasie we wskazanym przez klienta miejscu, ale też oferująca w razie potrzeby klientowi możliwość transportu.

Tłumaczenia pisemne: z języka obcego na język polski i odwrotnie, niezależnie od dziedziny, długości tekstu i charakteru nośnika, na którym zarejestrowano tekst oryginału.

Tłumaczenia przysięgłe: wraz z możliwością pracy na miejscu u klienta, w razie takiej konieczności, niezależnie od języka.

Partnerzy: EUROTRAD specjalizuje się w wykonywaniu tłumaczeń zwykłych i poświadczonych tekstów prawniczych, współpracując z firmami z tej branży: www.wrrs-radcowie.pl